er zijn geen wedstrijden meer in 2021Wedstrijd commissie,
HSV de Vijf Wielen.Uitslagen wedstrijdvissen jeugd en senioren

Uitslagen wedstrijdvissen jeugd en senioren

13
Sep 2021

Bij de jeugd is Sven van Mook jeugdkampioen geworden met 1178cm in 4 wedstrijden. Hans Kaanders is de koning bij de senioren met 567 cm na 4 wedstrijden. We hopen jullie volgend seizoen weer allemaal terug te zien, senioren blijf oefenen, de jeugd heeft veel meer vis gevangen. De jongste jeugdvisser Bram 6 jaar heeft 601cm vis gevangen, dat is meer dan de koning bij de senioren! Daarbij komt dat de senioren in het totaal 10 uur vissen en de jeugd maar 6 uur! De wedstrijdcommissie

Lees verder

Wedstrijden augustus

Wedstrijden augustus

12
Aug 2020

Beste vissers, Volgende week staat er weer een wedstrijd voor de senioren en jeugd op het programma. Senioren 18 augustus vissen 19:00 tot 21:00 uur, aanwezig vanaf 18:30 uur Grote wiel. Jeugd, woensdagavond 19 augustus (voor details zie mail Riny v/d Donk). zondag 30 augustus koppelwedstrijd vissen van 09:00 tot 12:00 uur, aanwezig vanaf 08:30 uur. Voor alle wedstrijden is van te voren inschrijven verplicht. Door het coronavirus hebben we besloten om de Open Empelse kampioenschap vissen dit jaar niet te organiseren! Gr. Jeugd- en seniorenbestuur.

Lees verder

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies